AKCEPTUJĘ
  • Strona używa plików cookies, korzystanie z niej oznacza, że pliki te zostaną zamieszczone na Twoim urządzeniu. więcej »
Imię i nazwisko
Bartosz Huryń
Data urodzenia
07-12-1999
Zawód
kontakt
Zaloguj się, aby zobaczyć dane kontaktowe.
zatrudnienie
edukacja
Nazwa kierunku
Aktorstwo
Nazwa uczelni
Szkoła Artystyczna ROE - Warszawa
Nazwa kierunku
Perkusja, śpiew
Nazwa uczelni
Państwowa Szkoła Muzyczna Ist.
Rok ukończenia
2015
przebyte warsztaty, kursy, szkolenia
obecnie pracuję nad (spektakle/projekty w przygotowaniu)
najważniejsze zrealizowane przedstawienia / projekty

" Przepis na jajecznicę " (2016r.) - Autorski spektakl opowiadający o 3 najlepszych kolegach i ich perypetiach z kobietami.


" To nie jest przepis na jajecznicę " (2017r.) - Autorski spektakl opowiadający o nowej przygodzie bohaterów poprzedniego spektaklu.


" Niemoralnie " (2019r.) - Spektakl na pdst. dramatu " Moralność Pani Dulskiej " - sztuka przedstawiająca rodzinę państwa Dulskich w dzisiejszych czasach.

najczęściej współpracuję z:

Niezależna grupa artystyczna

inne zajęcia (związane z działalnością artystyczną)
nagrody i wyróżnienia

Laureat licznych konkursów wokalnych

co jeszcze powinniście o mnie wiedzieć?
Dzień dobry, cześć! :)

Nazywam się Bartosz Huryń, mam 20 lat. Pochodzę z Ełku, jednak na codzień mieszkam, studiuję i pracuję w Łodzi i w Warszawie.
Obecnie rozpocząłem również edukację w warszawskiej szkole artystycznej ROE - na kierunku aktorstwo. Artystyczny klimat towarzyszył mi od najmłodszych lat. W latach 2009-2015 ukończyłem I st. Państwowej Szkoły Muzycznej w kl. perkusji. Moją wielką pasją jest śpiew, jednak najwięcej radości i satysfakcji daje mi aktorstwo i z tą dziedziną chciałbym związać swoje życie. Swoje pierwsze kroki na deskach teatru stawiałem w niefunkcjonującym już na co dzień teatrze im. Józefa Węgrzyna w Ełku, w spektaklach reżyserowanych przez zawodowego aktora, absolwenta PWST w Warszawie. Jestem współautorem scenariusza oraz aktorem trzech autorskich spektakli teatralnych, które stworzyliśmy wraz z grupą znajomych również pasjonujących się teatrem. Miałem przyjemność statystować też w serialach " Król " oraz " Osiecka ", jak również występować w etiudzie studenta reżyserii Szkoły Filmowej w Łodzi oraz wziąć udział w jednym z filmów promujących sklep " Żabka "na kanale YT powiązanych z " Abstrachuje ". Prowadziłem również kilka projektów i koncertów jako konferansjer.

Bartosz Huryń
Wiek - 20 (07.12.1999r.)
Tel.  518 816 842
Wzrost - 194cm
moje linki (moja strona, filmy, recenzje)