AKCEPTUJĘ
  • Strona używa plików cookies, korzystanie z niej oznacza, że pliki te zostaną zamieszczone na Twoim urządzeniu. więcej »

Współpraca

DLA TEATRÓW

6 kroków do udanej współpracy z portalem teatralny.pl. Sprawdź, czy wykorzystujesz już wszystkie.

1. KALENDARIUM
Informuj nas na bieżąco o festiwalach, warsztatach teatralnych i innych wydarzeniach organizowanych w teatrze, a dodamy je do naszego kalendarium wraz z linkiem do strony Teatru lub wydarzenia na Facebooku.

2. WIZYTÓWKA
Sprawdź, czy teatr jest w bazie i czy wszystkie dane są uzupełnione. Publikujemy logo, dane teleadresowe, link do strony internetowej teatru i funpage’a na Facebooku, mapkę oraz repertuar. Jeśli czegoś brakuje – prześlij do redakcji. Uzupełnimy.

3. PATRONAT MEDIALNY
Ubiegaj się o nasz patronat medialny, gdy organizujesz ważne wydarzenie artystyczne: festiwal, konferencję, konkurs itp.

4. PREMIERY
Informuj nas z wyprzedzeniem o nadchodzących premierach. Najlepiej do 15-ego każdego miesiąca. Dzięki temu będziemy mogli z wyprzedzeniem zaplanować wizytę naszego redaktora.

5. FACEBOOK
Polub naszego funpage’a na Facebooku, żeby śledzić na bieżąco nowości na portalu. Teatralny.pl już polubił Wasz teatr.

6. NEWSLETTER
Zaskubskrybuj nasz cotygodniowy newsletter, w którzy przypominamy najważniejsze artykuły z minionego tygodnia. Maila wysyłamy zwykle w środy.