AKCEPTUJĘ
 • Strona używa plików cookies, korzystanie z niej oznacza, że pliki te zostaną zamieszczone na Twoim urządzeniu. więcej »
powrót do artykułu

Dziady, reż. Maja Kleczewska, Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

8 zdjęć
Fot: Bartek Barczyk

skomentuj

Aby potwierdzić, że nie jesteś robotem, wpisz wynik działania:
siedem minus cztery jako liczbę:
komentarze (4)
 • Użytkownik niezalogowany jamesevans336
  jamesevans336 2023-04-06   11:45:06
  Cytuj

  Oszustwo! To nie Dziady, tylko farsa skomplikowanych „reżyserów” i „aktorów”, którzy nienawidzą wszystkiego, co dobre, wspaniałe, polskie i piękne. duotrigordle

 • Użytkownik niezalogowany ichman
  ichman 2023-03-30   04:50:30
  Cytuj

  Ci faceci nawet nie oddają sprawiedliwości Dziadom, po prostu bawią się i próbują być fantazyjni ze swoimi „reżyserami” i „aktorami”. Po prostu wyładowują swoją złość i niechęć do wszystkiego, co dobre, niesamowite, polskie i wspaniałe. the backrooms

 • Użytkownik niezalogowany zniesmaczony
  zniesmaczony 2022-02-07   04:23:26
  Cytuj

  To jakaś żenada! To w ogóle nie są Dziady ale jakaś błazenada zakompleksionych "reżyserów" i "aktorów",którzy przedkładają swoją frustrację i nienawiść do wszystkiego co godne, wzniosłe, polskie i piękne. A przecież Dziady Miskiewicza to jedno z największych arcydzieł literatury narodowej. A tutaj wykorzystane nikczemnie do niecnych i podłych celów.

 • Użytkownik niezalogowany jkz
  jkz 2022-01-25   17:28:06
  Cytuj

  a czy w tym antypisowskim dziwowisku (bo Chotkowski jest jednak trochę mniej zdolny od Mickiewicza), chociaż rozumiem, że targowiczanom Kaczor może się kojarzyć z Nikołajem Nikołajewiczem Nowosilcowem, mimo, że, choćby ze względu na hierarchię władzy w państwie ("Kaczyński rządzi", a nie jest tylko wysłannikiem) to kompletny nonsens, istniej t e m a t Dziadów? Pytam bom smutny... Myślę, oczywiście, o ŻYWYCH z DUCHAMI OBCOWANIU! Nie? Acha, bo jednak "błyskawice" są z innego porządku wartości: eugeniki nazistowskiej, i hołoty prostytuującej się na ulicach!